دسته‌بندی نشده

نمونه تدریس کوله پشتی دین و زندگی 3

نمونه تدریس کوله پشتی دین و زندگی 3

نمونه تدریس کوله پشتی دین و زندگی 3

 

دوستان عزیز ، فیلم نمونه تدریس کوله پشتی دین و زندگی 3

در این نوشته قرار داده شده است

جهت تهیه این محصول آموزشی اینجا را کلیک کنید

 

آموزش صفر تا صد کتاب درسی و نمونه سوالات امتحانی نوبت اول و دوم

مخاطب: دانش آموزان دوازدهم ریاضی و تجربی  در نوبت  اول و دوم

مدرس: دکتر محسن فاطمی

فرمت: برای استفاده در کامپیوتر و لپ تاپ

نوع دسترسی: قابل دانلود بلافاصله بعد از خرید

شماره اثر:12kdini3_n12

حجم فایلها: 5.2 گیگا بایت

مدت زمان آموزش: 18 ساعت

 پکیج کوله پشتی دین و زندگی سه نوبت اول و دوم شامل 25 فیلم آموزشی و 12 فایل PDF  است
که بعد از خرید این دوره می توانید آنرا بلافاصله دانلود نمایید.

ویژگی های کوله پشتی دین و زندگی سه نوبت اول و دوم:

1- آموزش خط به خط کتاب درسی

2- حل تمام پرسشها و بیازمایید و کار در کلاس همراه با تدریس دقیق و کاربردی

3- حل نمونه سولات امتحانی مربوط به هر فصل به صورت دقیق و کامل

4- ارائه درس نامه هر بخش از کتاب درسی وتدریس کامل هر درس از فصل ها به صورت جدا گانه

5-حل مثال های و توضیحات کاربردی و متنوع برای فهم بهتر مطلب

6-ارائه نکات ویژه وکاربردی که در قالب حل سوالات امتحان نهایی ومهم به دانش آموز آموزش داده می شود.

7-حل سوالات امتحان نهایی مربوط به هر مبحث همراه با پاسخ تشریحی در قالب فیلم آموزشی

درس دین و زندگی 3 نوبت اول و دوم:

درس دین وزندگی 3 ، يكي از مهم‌ترين دروس عمومی پايه دوازدهم است كه سعي دارد زمينه آشنايي دانش‌آموزان را معارف اسلامی فراهم كند.

 

امتحان پایانی

بسیاری از دانش آموزان در دین و زندگی 3 که یک درس عمومی مهم در دبیرستان می باشد مشکلات عدیده ای دارند و ما با روشی نو سعی نموده ایم تا این مشکلات را حل نموده و شما را برای امتحان نهایی 20 آماده کنیم

 

خواندن این درس

فراگيري اصولي اين درس، تنها با خواندن كتاب ميسر نيست و حتما نيازمند وجود و حضور يك دبير آگاه و متخصص است تا علاوه بر اينكه شما دانش‌آموزان عزيز را در زمينه مسير شناختن درس دین و زندگی 3 ياري كند و شما را در فائق آمدن بر این درس مدد رساند. ما در پکیج کوله پشتی همیشه همراه شما هستیم و شما را تا رسیدن به این هدف یاری می رسانیم.

 

هدف از تهیه این پکیج

تيم ايمدرسه (مدرسه الکترونیک) Emadrese.com در راستاي تحقق اهداف آموزشي (يادگيري صحيح و عميق، آشنايي با شيوه‌هاي ارزشيابي و …) با استفاده از تجربيات و دانش معلمان و نظرسنجي از دانش‌آموزان پايه دوازدهم، اقدام به تهيه آموزش الكترونيكي و کامل کوله پشتی دین و زندگی 3، در جهت تفهيم و درك مطلب و ارتقاء سطح دانش و آگاهي شما دانش آموزان عزيز پايه دوازدهم برای رسیدن به نمره 20 نموده ایم.

 

سوالات هدفمند

از آنجا كه دست‌اندركاران آموزشي ايمدرسه(مدرسه الکترونیک) Emadrese.com، تعهدات و الزامات آموزشي برنامه‌ريزي شده‌اي را براي پيشرفت تحصيلي شما دانش‌آموزان گرامي، بر دوش خود احساس مي‌كنند، در اين پكيج درصدد تفهيم درست و اصولي مفاهيم دین و زندگی دوازدهم نوبت اول  و دوم همراه با سوالات هدفمند نموده ایم تا شما را براي رسيدن به دو هدف درك مفاهيم دین و زندگی 3 و كسب بالاترين نمره در امتحانات نهایی متبحر و خبره كند.

 

يك كار تازه و متفاوت

اين يك كار تازه و متفاوت است و رويكرد و هدف اصلي تهيه اين پكيج، افزون بر كاربردي كردن درس دین و زندگی3  با زندگي واقعي، آشنا شدن شما دانش‌آموزان  به دین و زندگی 3 مطابق با سرفصل‌هاي الگوهاي تدريس و شيوه‌هاي ارزشيابي آموزش و پرورش و گرفتن 20 در امتحانات نهایی می باشد.

 

روش برنامه ریزی و طراحی پکیج کوله پشتی

برنامه‌هاي اين پكيج طوري طراحي شده‌اند كه تمام سطوح مختلف يادگيري را فراگرفته و شما دانش‌آموزان با ديدن برنامه‌هاي اين پكيج و دنبال كردن منطقي دروس،  سطح مهارت خود را در پاسخگويي به

سوالات امتحانات نهایی را افزايش مي‌دهيد و راهي است در جهت رسيدن به هدف بزرگ براي كسب بهترين نمره ممكن.

 

پوشش کامل سرفصل ها و موضوعات درسي كتاب دین و زندگی 3 نوبت اول و دوم در پکیج کوله پشتی

اين پكيج تمام سرفصل ها و موضوعات درسي كتاب دین و زندگی 3 نوبت اول و دوم را به طور كامل پوشش مي‌دهد و با درك اهميت زمان براي شما دانش‌آموزان دهمی و همدلي با شما عزيزان در مسير آمادگي جهت امتحانات نهایی، در ارائه مطالب و كوچكترين جزئيات، كوتاهي نكرده است و حتي در برخي از برنامه‌ها، مدرس به ذكر مثال‌ها، فراتر از كتاب درسي رفته تا دانش‌آموزان را با مفاهيم دین و زندگی دوازدهم نوبت دوم كاملا آشنا كند و به اصطلاح نكته‌اي از قلم نيفتد.

 

دبیر را در خانه داشته باشید

اين پكيج جاي خالي دبير را براي شما دوازدهمی عزيز پر كرده است تا با خيالي راحت خود را براي امتحانات درس دین و زندگی 3 نوبت اول  و دوم (امتحان نهایی) آماده كنيد و نه تنها مي‌تواند ياريگر دانش‌آموزان عزيزي باشد كه به دبير دسترسي ندارند بلكه همراه مطمئني است كه در هر لحظه در كنار شماست تا مفاهيم مشكل دین و زندگی 3 نوبت اول و دوم را بارها و بارها حتي تا شب امتحان، بازگو كند.

 

 

 

 

 

آیتم های مشابه

گام به گام ریاضی دو فصل یک ص7

دیدگاهی بنویسید