گام به گام ریاضی گسسته

گام به گام ریاضی گسسته

دوستان در این نوشته گام به گام ریاضی گسسته برای شما عزیزان قرارداده ام .

امیدوارم که با مطالعه و یادگیری تمرینات کتاب درسی درامتحان این درس و همچنین کنکورتان نتیجه مطلوب و مورد دلخواهتون رو به دست بیاورید.

گام به گام ریاضی گسسته

فصل یک:آشنایی با نظریه اعداد

گام به گام ریاضی گسسته فصل یک
 

فصل دو:گراف و مدل سازی

گام به گام ریاضی گسسته فصل دو
 

فصل سه:ترکیبیات (شمارش)

گام به گام ریاضی گسسته فصل سه
 

 

  گام به گام دوازدهم رشته ریاضی  

چرا واقعا اینقدر گام به گام دوازدهم مهم هست؟

کنکور سال ۹۸ اولین کنکور نظام جدید است و همین “اولین بودن” باعث می شود طراحان سوال به جای سوالات خیلی عجیب و غریب بیشتر به سوالات کتاب های درسی و سوالاتی که سبک مشابهی دارند توجه بیشتری داشته باشند و خب نیازی که اینجا ایجاد می شود این است که شما حتما بر تمام تمارین و مسائل خود کتاب درسی مسلط باشید و رسیدن به تسلط برای یک دانش آموز بدون یک همراه و خط راهنما کار ساده ای نیست.

از همین رو بهتر است در مواردی مانند موارد زیر حتما از یک گام به گام جهت کمک به شما در حل مسائل استفاده کنید. و حتما هم یادتان باشد پایه دوازدهم سال آخر شماست و باید میوه دوازده سال تحصیلتان را امسال بچینید! پس سرسری از کتب آن رد نشوید و حل تمرین ها را کاملا جدی بگیرید.

  • سوالی را حل کرده اید اما به روشی که رفته اید یا جواب شک دارید.
  • سوالی را حل نکرده اید چون هیچ راهی برای حل آن به ذهنتان نرسیده است.
  • متوجه می شوید که سوالی را اشتباه حل کرده اید و نباید به چنین جوابی می رسیدید.
  • حس می کنید روشی برای حل سوال بلدید اما باید روش بهتری هم وجود داشته باشد.

پس در نظر داشته باشید که غیر از موارد بالا از گام به گام دوازدهم استفاده کنید این توصیه را جدی بگیرید زیرا در برخی موارد استفاده ناصحیح از گام به گام و حل تمرینات نه تنها سودی برای شما ندارد بلکه زیانبار هم هست. پس سعی کنید به جای اینکه به محظ دانلود گام به گام مغز خود را کاملا تعطیل کنید و به رونویسی کامل روی بیاورید از آن جهت تصحیح کننده مسیر خودتان در حل مسائل و یک کمک یار در درک مسائل استفاده کنید.

کتاب درسی ریاضیات  گسسته